[ protokoły ]   [ historie ]
m-ce para wk okręg klub wynik % PKL
1 34 Stanisław Zieliński LB OSiR 2 Skwierzyna 67.55 5
Kacper Tanaś
2 43 Oskar Tokarczuk DS KS AZS Polit.Wrocław 61.86 5
Łukasz Radliński
3 21 Adam Pigulski 1.0 DS KBS Miłkowice II Miłkowice 61.57 4
Maciej Racewicz 0.5
4 18 Daniel Wylegała DS Stow.Klub Logiczny Piechowice 61.27 4
Tymoteusz Wąsiewski
5 36 Dominik Caus 0.5 SL BUKS MDK MOSM III Bytom 60.49 3
Martin Kaleta
6 44 Adam Jasiak DS KS AZS Polit.Wrocław 58.73 3
Andrzej Zaród
7 29 Julia Franczyk LB OSiR 2 Skwierzyna 58.53 2
Sandra Wilcząb
8 41 Aleksandra Kułakowska DS KS AZS Polit.Wrocław 58.33 2
Marta Sicińska
9 38 Gordian Czerkawski DS BKB II Pogrom Bolesławiec 56.27 1
Szymon Grabarz
10 25 Mateusz Predkiel DS KBS Miłkowice Miłkowice 56.08 1
Jakub Laszuk KBS Miłkowice II Miłkowice
11 12 Jan Zamrzycki LB GSBS Singleton Gorzów Wlkp. 55.69 1
Jakub Sobkowiak
12 28 Nicola Łuczak LB OSiR 2 Skwierzyna 52.75 1
Natalia Konieczna
13 13 Kacper Łyczek LB GSBS Singleton Gorzów Wlkp. 51.47 1
Jakub Biernat
14 46 Filip Bieliński DS 51.18 1
Damian Czarnecki KS AZS Polit.Wrocław
15 19 Łukasz Graczykowski DS Stow.Klub Logiczny Piechowice 49.90 1
Krzysztof Ryś
39 Piotr Czechak SL SENIOR II Katowice 49.90 1
Jakub Ryczan
17 35 Krzysztof Krzeszowski LB OSiR 2 Skwierzyna 49.80 1
Błażej Franczyk
18 40 Paweł Patreucha DS BKB Bolesławiec 49.51 1
Michał Stempak
19 20 Robert Bawer DS KBS Miłkowice Miłkowice 48.92
Bartosz Jakubowski
32 Kacper Rymarczyk 0.5 LB OSiR 2 Skwierzyna 48.92
Jakub Pietrończyk
21 15 Jakub Kubarski LB GSBS Singleton Gorzów Wlkp. 48.73
Nikodem Haczkur
45 Jan Kugler DS KS AZS Polit.Wrocław 48.73
Artur Krupa
23 14 Norbert Skoczylas LB GSBS Singleton Gorzów Wlkp. 48.14
Hubert Lebioda
24 27 Izabela Piotrowska SL 46.67
Jakub Dudziak DS BKB Bolesławiec
25 24 Patryk Neć 0.5 DS KBS Miłkowice II Miłkowice 46.57
Mikołaj Mitkowski
26 26 Justyna Piotrowska SL 45.88
Piotr Kocot
27 11 Jakub Oleksa LB GSBS Singleton Gorzów Wlkp. 45.78
Jakub Miszczyk
28 42 Julia Księżyk SL SENIOR II Katowice 43.82
Mateusz Czerwień-Knora
29 17 Bartosz Oleksa LB GSBS Singleton Gorzów Wlkp. 43.33
Mateusz Parchimowicz
30 33 Oliwia Piechocka LB OSiR 2 Skwierzyna 40.49
Klaudia Górska
31 23 Dominika Wielczyk DS KBS Miłkowice Miłkowice 40.20
Mateusz Skiba
32 37 Michał Tomalka SL BUKS MDK MOSM III Bytom 39.80
Maciej Sikora
33 31 Filip Szerment LB OSiR 2 Skwierzyna 39.31
Patryk Banicki
34 22 Marek Olszewski DS KBS Miłkowice Miłkowice 38.82
Szymon Biedrzycki
35 16 Filip Nawrocki LB GSBS Singleton Gorzów Wlkp. 38.63
Kacper Miszczyk
36 30 Paulina Strzyżewska LB OSiR 2 Skwierzyna 36.37
Julia Seroka
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 21-03-2015 20:21:27
Sędzia: Wiesław Skowron , e-mail: skow952@wp.pl