KRZYŻÓWKA 
 
miejsceKliknij na team żeby zobaczyć jego wyniki i zawodników.VP12345678910111213141516171819202122232425262728±
VP
1 MPEC Tarnów 181.51×7.6717.9916.89106.1 10.9910  14.59  2013.53   19.3720  18.38    -4
2 JOCKER I 180.8612.33×12.755.084.765.75 16.3818.56     18.9   16.3817.7919.5115.54    17.13  
3 ROSZYK 170.122.017.25×3.6214.25  10.99  15.83 13.15 7.252017.58 2018.19       20 
4 BKB Bolesławiec 169.443.1114.9216.38×2.64 17.365.7516.6417.99 14.9218.19  9.01   12.75  19.78      
5 AZS UW 1 167.671015.245.7517.36×17.36 6.8511.9  13.15 12.75 11.9 20  205.41       
6 Dąbrówka I 159.8413.914.25  2.64×10.514.59 11.9 13.1511.920 15.83 12.33  2.2116.64       
7 Senior 148.36   2.64 9.5×14.92 4.7614.92 9.019.5  15.5412.338.1  2010.5    16.64 
8 MTS PIAST SKAWINA 147.959.013.629.0114.2513.155.415.08×5.08  2012.33  17.58   18.19     15.24   
9 Piast Feliksów 1 142.63101.44 3.368.1  14.92×16.11    15.546.4715.24 17.132.21  19.22  16.89  -4
10 OSiR Skwierzyna 2 135.51   2.01 8.115.24 3.89×17.79 7.6710.5   4.17  4.17 13.15 11.46 17.3620 
11 AKS WSS ŁÓDŹ 132.12  4.17   5.08  2.21×  6.47   14.25  5.0812.757.6715.547.2519.0613.5319.06 
12 MŁODZICY 131.145.41  5.086.856.85 0   ×     13.532.01  19.6518.386.115.2414.2517.79  
13 Szombierki-Senior 130.71  6.851.81 8.110.997.67 12.33  ×   0.4913.5319.51 7.25  16.6415.54  10 
14 MPEC II Tarnów 129.68    7.25010.5  9.513.53  ×14.25 6.8513.1511.9  0.6318.198.115.83    
15 JOCKER II 129.5901.112.75     4.46    5.75× 17.99 15.545.08 10 6.8516.6418.1915.24  
16 JOCKER III Oświęcim 128.986.47 010.998.14.17 2.4213.53      ×1.62  14.2512.3316.89 18.56 19.65   
17 MKS KSOS Kraków 128.79  2.42   4.46 4.76   19.5113.152.0118.38×7.259.50.6316.89   14.59  15.24 
18 UKS Olimpia Dwójka I 127.22    07.677.67  15.835.756.476.476.85  12.75×  10.5 18.19   13.5315.54 
19 OSiR Skwierzyna I 124.69 3.620   11.9 2.87  17.990.498.14.46 10.5 ×11.9     15.2419.0618.56 
20 UKS Olimpia Dwójka 3 122.870.632.211.817.25   1.8117.79     14.925.7519.37 8.1×13.1514.25   15.83   
21 Dąbrówka Młodzik 122.6700.49  017.79   15.8314.92 12.75  7.673.119.5 6.85×14.25 19.51     
22 AZS UW 2 112.55 4.46  14.593.360   7.250.35 19.37103.11   5.755.75×  18.56 20  
23 UKS Olimpia Dwójka 2 108.8   0.22  9.5 0.786.8512.331.62 1.81   1.81    ×18.386.8515.2417.5815.83 
24 UKS Olimpia Dwójka 4 103.821.62         4.4613.93.3611.913.151.44    0.49 1.62×7.2513.1513.917.58 
25 Piast Feliksów 2 103.17         8.5412.754.764.464.173.36 5.41    1.4413.1512.75×14.593.8913.9 
26 AZS UW 3 72.58       4.763.11 0.945.75  1.810.35  4.764.17  4.766.855.41×13.5316.38 
27 CKiS Skawina 67.46 2.87       2.646.472.21  4.76  6.470.94  02.426.116.116.47×10 
28 Dąbrówka Adept 51.27  0   3.36  00.94 10   4.764.461.44   4.172.426.13.6210× 
 
Kliknij na rundę poniżej, żeby zobaczyć jej wyniki.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10  11  12  13 

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2013-04-27 o 21:45, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.